Team

Team

Sisca Sytema

Sisca Sytema

Teammanager en relatiebeheerder

Werkdagen: maandag t/m donderdag

sisca@speeltuincentrale.nl
06 24 23 15 30
Sandra Reinderink

Sandra Reinderink

Projectleider Onderhoud & Renovaties / Officemanager

Werkdagen: maandag t/m donderdag

sandra@speeltuincentrale.nl
050 313 55 67
Michael Hobers

Michael Hobers

Communicatiemedewerker

Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag

michael@speeltuincentrale.nl
050 313 55 67
Hilde Strijker

Hilde Strijker

Projectleider Speelfestivals+ en Relatiebeheerder

Werkdagen: maandag t/m donderdag

hilde@speeltuincentrale.nl
06 21 92 96 45
Houda Nouâmane

Houda Nouâmane

Projectmedewerker Speelfestivals, Speelambassadeurs, relatiebeheerder

Werkdagen: maandag t/m donderdag

houda@speeltuincentrale.nl
06 45 46 42 60
Dominique Bosma

Dominique Bosma

Financieel en administratief medewerker

Werkdagen: maandag, woensdag en donderdag

dominique@speeltuincentrale.nl
050 313 55 67
Jitse Terpstra

Jitse Terpstra

Procesbegeleider renovaties, relatiebeheerder en projectmedewerker Speelfestivals

Werkdagen: maandag t/m donderdag

jitse@speeltuincentrale.nl
06 57 23 74 00
Frieda de Haan

Frieda de Haan

Projectmedewerker onderhoud & relatiebeheer

Werkdagen: maandag t/m donderdag

frieda@speeltuincentrale.nl
050 313 55 67

Dagelijks bestuur

Kees van der Helm

Kees van der Helm

voorzitter
Anja Aaldering

Anja Aaldering

secretaris
Rosita van Gijlswijk

Rosita van Gijlswijk

penningmeester

Algemeen bestuur

Peter Bruinewoud

Peter Bruinewoud

voorzitter de Hoogte
Tine de Jager

Tine de Jager

bestuurslid van BSV Helpman-Oost
Hendrik Jan Hazenberg

Hendrik Jan Hazenberg

voorzitter BSV Ruischerbrug
Johan Omlo

Johan Omlo

voorzitter de Apenkooi