Team

Team

Sisca Sytema

Sisca Sytema

Teammanager en relatiebeheerder

Werkdagen: maandag t/m donderdag

sisca@speeltuincentrale.nl
06 24 23 15 30
Sandra Reinderink

Sandra Reinderink

Projectleider Onderhoud & Renovaties / Officemanager

Werkdagen: maandag t/m donderdag

sandra@speeltuincentrale.nl
050 313 55 67
Michael Hobers

Michael Hobers

Communicatiemedewerker

Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag

michael@speeltuincentrale.nl
06 16 49 47 30
Hilde Strijker

Hilde Strijker

Projectleider Speelfestivals+ en Relatiebeheerder

Werkdagen: maandag t/m donderdag

hilde@speeltuincentrale.nl
06 21 92 96 45
Houda Nouâmane

Houda Nouâmane

Projectmedewerker Speelfestivals, Speelambassadeurs, relatiebeheerder

Werkdagen: maandag t/m donderdag

houda@speeltuincentrale.nl
06 45 46 42 60
Dominique Bosma

Dominique Bosma

Financieel en administratief medewerker

Werkdagen: maandag, woensdag en donderdag

dominique@speeltuincentrale.nl
050 313 55 67
Jitse Terpstra

Jitse Terpstra

Procesbegeleider renovaties, relatiebeheerder en projectmedewerker Speelfestivals

Werkdagen: maandag t/m donderdag

jitse@speeltuincentrale.nl
06 57 23 74 00

Dagelijks bestuur

Roel Groenhof

Roel Groenhof

voorzitter
Jan Moorman

Jan Moorman

secretaris
Kees van der Helm

Kees van der Helm

penningmeester

Algemeen bestuur

Ria Vincken

Ria Vincken

penningmeester BSV Paddepoel
Tine de Jager

Tine de Jager

bestuurslid van BSV Helpman-Oost
Hendrik Jan Hazenberg

Hendrik Jan Hazenberg

voorzitter BSV Ruischerbrug
Peter Bruinewoud

Peter Bruinewoud

voorzitter BSV De Hoogte